Gusto Karta: konec trápení s papírovými poukázkami

 • Moderní forma placení
 • Rychlá a jednoduchá platba
 • Platba přesné částky
 • Přehledná správa
 • Bezpečí

S Gusto Kartou vám zůstanou všechny výhody stravenek a dalších poukázek, jen je to vše jednodušší a pohodlnější.

Číst dál
Když se řekne gusto karta, znamená to tyto 4 výhody
Všichni známe platební karty. Je čas vyměnit papírové poukázky za kartu.
 • Už žádné žvýkačky navíc

  Už žádné: „Na stravenky vracíme jen 5 Kč!“. S elektronickou stravenkou Gusto Karta zaplatíte přesnou částku a tak si ke svému nákupu nemusíte přidávat žvýkačky navíc nebo lovit drobné po kapsách v případě, kdy papírek nestačí. Zaplatíte přesně tolik, kolik platit máte.

 • Moderní a rychlá platba

  Platit papírkem je tak trochu „oldskůl“. A pozvat někoho za stravenky třeba na obchodní oběd, to se také moc nenosí. S Gusto Kartou nic takového řešit nemusíte, zaplatit je rychlé a moderní, Gusto Karta je totiž „in“.

 • Jednoduchost a přehled

  S Gusto Kartou je jednoduché žít. Jedna karta místo 20 papírků v peněžence šetří místo. V portálu Gusto Karta nebo ve svém mobilu pak máte vždy přehled o tom, kolik na kartě ještě zbývá. S Gusto Kartou máte přehled a jednodušší život.

 • Bezpečí

  Papírové poukázky mají tendenci se ztrácet – v pračce, na ulici, kdekoliv. A vám pak zůstane hladový žaludek a oči pro pláč. S elektronickou Gusto Kartou nic takového nehrozí. Kartu snadno zablokujete a obratem můžete mít novou. Gusto Karta je privátní karta, používá ale bankovní technologie. Bezpečněji už to nejde.

Kolik získáte s Gusto Kartou ročně navíc
Hodnota denního stravného
Navíc získám

Počítá se standardním příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% celkové hodnoty denního stravného a s 21 odpracovanými dny v měsíci.

3 časté otázky, které nám pokládáte
Jsou vlastně 2 možnosti. Buď nám dáte tip na svého zaměstnavatele a my se s ním pokusíme dohodnout, nebo nám pomůžete a promluvíte si s ním také. Nejlépe to funguje, když na tom budeme pracovat společně. Dejte nám vědět formulářem a zmiňte se o nás u zaměstnavatele. Společně to zvládneme.
Ano. Pro elektronickou stravenku Gusto Karta platí všechny výhody papírových stravenek, ušetříte si ale místo v peněžence a nechtěné nákupy žvýkaček, když je hodnota papíru vyšší než cena jídla.
Tohle je největší přednost Gusto Karty. Pro každého klienta stavíme síť partnerských restaurací a obchodů na míru. Nechceme, abyste byli zklamáni a záleží nám také na našich partnerech. Chceme, aby jim Gusto Karta přiváděla hosty. Pokud vám nějaké restaurace či obchod chybí, dejte nám vědět, my se vynasnažíme, abychom to napravili.